Dostępność produktów

Wszystkie produkty widniejące w naszym sklepie są gotowe do wysyłki. Jeżeli jakiś produkt nie jest dostępny, to przestaje być wyświetlany w sklepie.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spędzić dużo czasu na wyszukiwaniu jakiegoś produktu, a po znalezieniu tego oczekiwanego i zdecydowaniu się na jego zakup otrzymać informację, że produkt jest niedostępny?

Nam tak! Dlatego wiemy, jak bardzo taka sytuacja potrafi zirytować potencjalnego klienta. Istnieje raczej znikoma szansa na to, że taki zawiedziony i poirytowany klient postanowi szukać dalej, a nawet jeśli - to na pewno nie w sklepie, który wywołał w nim uczucie frustracji.

Sklep Militarny.pl, dbając o emocjonalność swoich Klientów, wyświetla na swojej stronie tylko te produkty, które aktualnie znajdują się w jego ofercie i są gotowe do wysyłki. W ten sposób oszczędzamy Ci nerwów, bo zadowolenie naszych Klientów liczy się dla nas najbardziej.

Szanujemy nie tylko Twoje emocje, ale także Twój czas, dlatego 99% naszych zamówień jest realizowanych maksymalnie do 72 godzin od otrzymania wpłaty lub potwierdzenia wykonania przelewu. W sklepie Militarny.pl cały proces zakupowy przebiega sprawnie i szybko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl